K-Design oto koltuk kılıfları hakkında

K-design oto koltuk kılıfları hakkında resmi blog sayfamıza hoşgeldiniz.

K-design oto koltuk kılıfları hakkında .Burada firmamız ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Oto koltuk kılıflarının hazırlanması koltuk kılıfının montajı  montajı yapılmış bir kılıfın daha uzun süreler kullanılması için yapılması gereken bakımları bulabilirisniz. Kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği  oto koltuk kılıflarının temizlenmesi hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Oto koltuk kılıfı sektöründe faaliyetlerine devam eden Ahmet Taştan tekstil ith imalat ve ticaret firması 1995 yılından buyana faaliyetlerini sürdürmektedir.

K-DESIGN markası ile sektöründe lider bir konumda olan firmamız kalifiye personeli ve kaliteli ürün üretme politikasıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörün talep ve isteklerini karşılamak maksadı ile ArGe bölümü yenilenen konforlu ürünleri müşterilerine kaliteden ödün vermeden sunmaktayız.

Her yıl yeni koleksiyonuna yenilikçi ve akılcı ürünler eklerken iş ortaklarımıza ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her aracın kendi formunda özel ürünler üretmek için özel üretim bandında ise araca özel koltuk kılıfı üretmekteyiz.

K-Design makine parkurunu teknolojik yeniliklere uyarak geliştirmekte ,tecrübeli personeli sürekli yüksek adette olan stok ve zamanında yapılan teslimatları ile sektöründe daima öncü olmaya devam edecektir.

K-Design sektöründeki yazılı ve görsel yayınları,yurt içi ve yurt dışı fuarları takip ederek kendisini ve ürünlerini gereksinimleri karşılayacak şekilde geliştirmektedir. Personellerimize verdiğimiz şirket içi eğitimler ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli,en konforlu oto koltuk kılıflarını üretmek için çalışmaktayız.

Yurt içi ve yurt dışında pek çok döşeme ve oto aksesuar magazalarınına  Standart ve özel dikim koltuk kılıfı toptan olarak hizmet veren firmamız ayrıca www.otokoltukkilifi.com.tr  sanal mağazasından son kullanıcı müşterilerine perakende hizmet vermektedir.

K-Design oto koltuk kılıfları
K-Design oto koltuk kılıfları

K-design olarak sektörümüzle ilgili tüm yurtiçi ve yurtdışı fuarları, sektörel yayınları yakından takip ederiz. Personelimize şirket içi eğitimler vererek tüm ekibimizle siz ortaklarımız için en iyi modeli en uygun şartlarda üretmekteyiz.

K-Design oto koltuk kılıfları her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye çalışır. Müşterilerinden gelen talep ve isteklere göre ürün portföyünü geliştirip yeni ürün çalışmalarına yön vermektedir.